roma_staff

Штат працівників компанії складається з близько 2000 чоловік, що співпрацюють злагоджено та скоординовано на досягнення спільної мети та високих результатів. Компанія надає широкі можливості розвиватися працівникам разом із компанією, шукати себе та своє місце в процесі діяльності. Компанія також зацікавлена у підвищенні кваліфікації працівників на семінарах, бізнес-школах, конференціях та інших заходах.

Компанію складають згуртовані працівники, поточну роботу яких організовують цілеспрямовані кваліфіковані керівники, ТОВ «РОМА» зацікавлена у молодих, прогресивних та впевнених у собі спеціалістах.

Успіх компанії – це, перш за все, успіх людей, об’єднаних однією метою, працюючих в одній команді як єдине ціле. Компанія «РОМА» керується цим розумінням у всьому, що стосується управління кадровими ресурсами.

Наша філософія проста. Ми працюємо з кращими і пишаємось своєю командою. Успішний розвиток кожного працівника і можливості для самореалізації на благо всієї команди, чесність і відкритість, атмосфера взаємоповаги, турбота про кожного і висока особиста відповідальність керівників перед працівниками – принципи, якими керується компанія в питанні персоналу.

Ми цінимо і поважаємо індивідуальність кожного працівника Компанії. Приєднавшись до нас, ви зможете оцінити переваги – командний дух, прагнення до нових висот і професійних досягнень.

У цьому розділі ви знайдете перелік доступних в даний час вакансій. Ми уважно розглянемо будь-які пропозиції від кандидатів і обов’язково розмістимо їх у нашій базі даних, якою користуються керівники компанії для підбору фахівців у свої підрозділи.

Ми завжди готові до спілкування і співпраці!

Ми на:workUArabotaUA

АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ У КОМПАНІЇ:

 

Своє резюме Ви можете надіслати на нашу електронну адресу: tovroma@ukr.net, або за допомогою контактної форми

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше резюме

Знайти нас

Вижницьке представництвоГоловний офісКельменецьке представництво
Вижницьке представництво  
м. Вижниця, вул. Українська, 87
Головний офіс ТОВ «РОМА» 
58007, м. Чернівці, вул..Коломийська, 2-ж
тел./факс (0372) 509-509 
e-mail: tovroma@ukr.net
Кельменецьке представництво 
смт. Кельменці, вул. Я. Мудрого, 3
Кременецьке представництвоТернопільське представництво ТОВ «РОМА» Чортківське представництво
Кременецьке представництво
м. Кременець, вул.С.Петлюри, 10
Представництво ТОВ «РОМА»
47728, Тернопільська обл., Тернопільський р-н,
с. Острів, вул. Промислова, 3-б
тел./факс (0352) 29-11-41
Чортківське представництво 
м.Чортків, вул.Залізнична, 8